• Düğün davetiyeleri online satışı yapan firmasıyız. 1992 yılında kurduğumuz Demirel Matbaa internet üzerinden ilk online davetiye satışı kuran firması her geçen gün daha çok büyümeye devam ediyoruz, en ucuz davetiye ve nikah şekeri satışı yapmaktayız.

  Nikah şekeri ve davetiyeler de en çok çeşit bulabileceğiniz sitelerimizde yer almaktadır nikah şekerleri vardır. Bütün davetiye katalogları sedef concept davetiye popular davetiye kıvılcım ebru erdem ekonom kristal davetiye koza yağmur güneş moda davetiye rengarenk inka orkide davetiye iklim marant ela davetiye elite dilek cem davetiyeleri firmaların hepsiyle çalışmaktayız.

  1000 adet davetiye 80 TL olan kampanyamız 2017 yılında ve 2018 devam etmektedir. Kampanyadan faydalanmak için hemen telefonla irtibata geçiniz gerekli bilgileri telefonla alabilirsiniz. Nikah davetiyesi ve nişan davetiyesi olarakda kullanılmaktadır düğün yazan yerleri nişan ve nikah olarak değişmektedir. Daha fazla davetiye çeşitlerine bakmak istiyorsanız www.davetiye.biz.tr sitemizden bakabilirsiniz.

  En ucuz nikah şekerleri bu sitede adresimizde yer almaktadır.

  Dini nikah şekeri allah muhammet ayet tabaklar karikatürlü gelin damat kelebekli modelleri ve bir çok çeşitleriyle nikah şekeri mevcutdur.

  Anasayfa Hakkımızda Ürünler Ziyaretçi Defteri Fiyat Hesaplama Banka Hesapları İletişim
  1000 Davetiye 80 TL. en ucuz düğün davetiyeleri fiyatları 2017 modelleri 2018 nişan davetiyesi örnekleri pendik istanbul firmaları
  Copyright © 2013 1000 Davetiye 80 TL. en ucuz düğün davetiyeleri fiyatları 2017 modelleri 2018 nişan davetiyesi örnekleri pendik istanbul firmaları
  Bankalar